problem z pobieraniem

Polish
kmlkmnsk
Posts: 4
Joined: 30 Mar 2014 13:27

13 Apr 2020 11:15

klikam 1 link komunikat przekroczyłeś limit jednoczesnych pobierań, sprawdzone na 4 przeglądarkach, łącze 1gb, komp po kablu podłączony, to co w moim przypadku ? za wolny dysk SSD ? sami takim podejściem zmuszacie ludzi do "piracenia" bo nikt nie chce każdorazowo płacić za pobieranie, ja bym proponował całą paczkę po 150zł wystawić i podzielone pliki po 10zł od sztuki na pewno więcej chętnych by było, no i każdorazowo dodajcie jeszcze z 10 wyskakujących okiem z reklamami bo za mało się ich wyświetla no i ograniczcie transfer do 50kbps bo za szybko się rozejdzie po necie...

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

13 Apr 2020 11:19

A co ma wspólnego dysk z pobieraniem? Kiedyś były linki umieszczane na darmowych hostingach, ale mili ludzie takie linki zgłaszali i trzeba je było wgrywać miliardy razy. Więc podziękuj tamtym ludziom :)

P.S. Sprawdziłem i u mnie pobieranie działa.

kmlkmnsk
Posts: 4
Joined: 30 Mar 2014 13:27

13 Apr 2020 11:29

u mnie i u znajomego nie działa i jest to już 3 wersja która nie działa, a z takim podejściem jak czytam tutaj to nie dziwie się ludziom że puszczają im nerwy rzucają mięsem

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

13 Apr 2020 13:55

Ja nigdy nie miałem z takim problemów z tym pobieraniem, więc ciężko powiedzieć co jest przyczyną. Spróbuj na telefonie i przenieś pliki na kompa.
I ciesz się że w ogóle mieliśmy możliwość udostępnić darmowe linki, bo każdy inny mod te 2+ lata temu po prostu musiałby "zniknąć", albo stanąć właśnie za paywallem. Szczęśliwie dla nas, popularność i dotacje graczy pozwoliły nam postawić darmowe serwery, co nie jest tanie... Bez reklam nie da się tego utrzymać, to chyba oczywiste. Prędkość pobierania i ilość jednorazowych plików jest dopasowana do naszych możliwości. Jeśli masz kilka potężnych serwerów na zbyciu, to chętnie je przygarniemy i zwiększymy transfer ;)

Z tego co widzę, 2.45 zostało pobrane już 60k+ razy, a zbyt wiele osób nie narzekało, także mała szansa że wina jest po naszej stronie. Przy premierach dużej wersji mieliśmy kilka razy większe obciążenie i wtedy faktycznie ciężko było się dopchać, ale teraz nie ma żadnego powodu by nie działało. Nie jest to rozwiązanie idealne, bo takich nie ma, ale z braku alternatywy jesteśmy zmuszeni do takiej opcji od dawna.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

fafal
Posts: 1
Joined: 13 Oct 2023 16:37

14 Nov 2023 08:08

dlaczego zamiast całych folderów np. przy pliku pierwszym pobierają mi się pliki tekstowe a w trailer company idzie już normalnie?



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Mealty and 11 guests