Kartalta puuttuva tie, Bugi(?)
Posted: 11 Nov 2018 13:41
Löysin Puolasta tien jota ei kartta eikä navigaattori tunne. Onko tämä joku bugi vaiko joku 'salainen' oikoreitti? Ruotsin Luulajassa on näitä myös. Alla pari kuvaa.
Jostain syystä en saa kuvia näkymään suoraan, mutta linkit toimii.
https://drive.google.com/open?id=1L5jb9 ... fSjqVw37ba
https://drive.google.com/open?id=11wkih ... wLyeEH1t7t
https://drive.google.com/open?id=13oZ2K ... 9cHG_Pej9i
https://drive.google.com/open?id=1-ttVx ... Pz9eQnM9ST
https://drive.google.com/open?id=1dsQj3 ... 15J8PTDpyk
https://drive.google.com/open?id=10qXCi ... fSutPbb3bh
Jostain syystä en saa kuvia näkymään suoraan, mutta linkit toimii.
https://drive.google.com/open?id=1L5jb9 ... fSjqVw37ba
https://drive.google.com/open?id=11wkih ... wLyeEH1t7t
https://drive.google.com/open?id=13oZ2K ... 9cHG_Pej9i
https://drive.google.com/open?id=1-ttVx ... Pz9eQnM9ST
https://drive.google.com/open?id=1dsQj3 ... 15J8PTDpyk
https://drive.google.com/open?id=10qXCi ... fSutPbb3bh