Problem z dołaczeniem do konwoju w ProMods v.2,65

Post Reply
Termi77
Posts: 2
Joined: 02 Jan 2023 20:50
Donation rank:

14 May 2023 21:27

Witam. Mam problem z konwojem w ProMods v.2.46. Kiedy stworzyłem konwój, to koledzy nie mogą dołączyć do konwoju. Zaznaczam, wygenerowałem plik DEF ale bez zaznaczenia "Oddalenie widoku mapy", zaznaczyłem opcję "Special Transport DLC ", ponieważ ich używam.
Zasubskrybowałem również na STEAM Link>>> https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... irelogin=1
W paczce modów również włączyłem "ProMods 2.65 Convoy Mode Support"
Nie wiem gdzie jest błąd. Próbowałem rożnych opcji i nic. Nigdzie w internecie nie ma sensownego tutorial-u jak zainstalować PROMODS v 2.65 z możliwością tworzenia konwoju.
Bedę wdzięczny za pomoc.

User avatar
ScuL
Founder
Posts: 10605
Joined: 31 Jul 2013 23:51
Location: Auckland, New Zealand

15 May 2023 01:59

podczas tworzenia konwoju wszystkie pliki muszą być takie same na wszystkich komputerach. dlatego w Warsztacie Steam znajduje się plik def. konwoju. Wymagane jest, aby wszyscy użytkownicy mieli ten sam plik def. Dlatego podczas korzystania z Convoy nie można używać niestandardowych ustawień w generatorze def.
I am Image Dutch living in Image New Zealand and I speak Image EN Image DE Image SE Image FR
Image

Termi77
Posts: 2
Joined: 02 Jan 2023 20:50
Donation rank:

27 May 2023 19:24

ScuL wrote:
15 May 2023 01:59
podczas tworzenia konwoju wszystkie pliki muszą być takie same na wszystkich komputerach. dlatego w Warsztacie Steam znajduje się plik def. konwoju. Wymagane jest, aby wszyscy użytkownicy mieli ten sam plik def. Dlatego podczas korzystania z Convoy nie można używać niestandardowych ustawień w generatorze def.
Niestety ale Twoja teoria legła w gruzach. Koledzy z którymi gram w konwoju, wygenerowali w ten sam sposób pliki DEF. Pobraliśmy w tym samym czasie pliki PROMODS. Ustawialiśmy tę samą kolejność modów PROMODS 2.65 i nic to nie dało.
Mimo to kiedy tworze konwój, koledzy mają problem z dołączeniem do HOSTA. Wyskakuje błąd zgodności plików.

User avatar
ScuL
Founder
Posts: 10605
Joined: 31 Jul 2013 23:51
Location: Auckland, New Zealand

28 May 2023 05:54

Każdy plik def jest unikalny, gdy go tworzysz. Dlatego nie możesz użyć wygenerowanego pliku def z SCS Convoy.
I am Image Dutch living in Image New Zealand and I speak Image EN Image DE Image SE Image FR
Image



Post Reply

Return to “Błędy - zgłoszenia”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests