CRASH podczas wchodzenia w mapę świata Potrzebna POMOC!

Locked
JanuszekPL
Posts: 2
Joined: 10 Nov 2020 08:37

03 Dec 2020 17:44

Witam !
Jak powyżej mam problem po odpaleniu gry na pierwszy rzut oka wszystko działa jak należy Klikasz Jazda! wszystko pięknie ładnie się ładuje można zwiedzać wszystkie zakądki dodanych map korzystać ze stacji miejśc na odpoczynek warsztatów Problem pojawia się gdy próbuje zajrzeć na Mapę Świata i wszystko z nią związane czyli poszczególne wybory zleceń wybory garaży na mapie itp.

game.log
poniżej w załączniku w standardzie nie mogłem wygenerowac na stronie bo dostaje komunikat przekraczający 512kb jako gość
Liczę na pomyślne rozwiązanie problemu z góry dziękuje
Zaznaczę tylko że jeszcze do niedawna wszystko działało w 100% od kilku dni tak mi się dzieje


https://www.easypaste.org/file/RxX8MCG9 ... xt?lang=pl

Dodano po 4 godzinach 13 minutach 41 sekundach:
Dzięki za zainteresowanie się problemem
Uważam że na dany moment rozwiązanie usterki leżało po stronie modów od Jazzycat a konkretnie modyfikacji militarnych Coś tam musiało kolidować po dodaniu "Promzony, Russian Open Spaces oraz Polski Rebuilding" Bez tych map jaki z resztą pozostałych a jest ich łącznie 40gb. Modyfikacja militarna od Jazzycat dodająca transporty specjalne jaki zwykłe naczepy i ruch uliczny z transportami militarnymi działa bez zarzutu
Także temat można zamknąć
Pozostaje łogień na tłoki i niemal 10tyś. kilometrów do wykręcenia z ciężka koparką dwuprzegubową z centrum Berlina do samego końca Bogoty
Pozdrawia Gaming z przed dekady



Locked

Return to “Błędy - zgłoszenia”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: 1313131321 and 0 guests