ProMods Hakkında Öneri,Sohbet ve Yardım Konusu

Turkish

Moderator: EG0611

recokrtl

25 Dec 2019 17:09

husnupeksu wrote:
25 Dec 2019 10:50
recokrtl wrote:
25 Dec 2019 09:02
Çok teşekkürler fakat bu benim işime yaramıyor. Çünkü ben ücretli almak istiyorum. Diğerini eklemek çok karışık ve indirmesi uzun sürüyor.Image
Maalesef PAYPAL türkiyedeki faaliyetini durdurmuş olduğundan dolayı PROMODS u ücretli olarak tek part şeklinde indirme imkanınız yok.Bu yüzden PROMODS a ait ücretsiz seçenek olan parça parça indirme seçeneğini seçerek indirmeniz gerekiyor.Yada imkanınız varsa yurt dışından bir PAYPAL hesabı açarak tekpart olarak indirebilirsiniz,bazı arkadaşlar indirdiklerini söylüyorlar ama benim o imkanım maalesef yok.
Anladım. O zaman ücretsiz indirme dışında başka bir seçenek yok. Mecburen tek tek indireceğiz. Ama yönetici kişiler bu duruma bence bir seçenek daha getirmeliler. Paypal haricinde başka ek ödeme seçeneği olmalı. Bu konuda ki düşüncemi yöneticilere nasıl ulaştırabilirim? Onlara ulaşıp böyle bir talepte bulunabileceğim Mail, discord... vs. var mı? Tabii beni dikkate alırlar mı? İşte orasını bilemiyorum.

EG0611
Moderator

27 Dec 2019 05:18

@recokrtl bu konu yüzlerce kere gündeme getirildi ve yüzlerce kere de başka seçenek olmadığı söylendi. Paypal'da yapılan ödeme Promods'un değil, hızlı indirme servislerinin ücretini karşılıyor ve bu servisler de başka ödeme türü kabul etmiyor.

Ülkenin politikası değişmedikçe de bu durum değişmeyecek. Daha vahim olan şey ise Türkiye'nin ne Paypal erişimi olan ne de olmayan listelerinde bulunması yani ülkenin durumu başka kimsenin de umurunda değil. Kısacası kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz.

https://www.paypal.com/en/webapps/mpp/country-worldwide
https://www.paypal.com/jp/cgi-bin/websc ... ty-outside
https://help.ethn.io/hc/en-us/articles/ ... Visa-Cards
Image
Image
Image

Valdir-TR

05 Jan 2020 13:07

arkadaşlar connection refused hatası alıyorum

dosyayı yeniden indirip mod klasörüne attım ama bişiy düzelmedi.

dosya isimlerini kontrol ettim normal görünüyorlar.

sorun neden kaynaklı olabilir global konulara baktığımda küçük bir hata olduğunu 29aralıkda düzelttiklerini söylemişler ancak bende hala çalışmıyor

husnupeksu

06 Jan 2020 12:59

Valdir-TR wrote:
05 Jan 2020 13:07
arkadaşlar connection refused hatası alıyorum

dosyayı yeniden indirip mod klasörüne attım ama bişiy düzelmedi.

dosya isimlerini kontrol ettim normal görünüyorlar.

sorun neden kaynaklı olabilir global konulara baktığımda küçük bir hata olduğunu 29aralıkda düzelttiklerini söylemişler ancak bende hala çalışmıyor

err_connection_refused hatasının çözümü için şu adımları uygulayın.

İnternet bağlantınızı kontrol edin:
Öncelikle farklı sitelerde (Facebook, Youtube, Twitter haricinde) sitelere girebiliyor musunuz kontrol edin. Yani internet bağlantığınz sağlıklı mı kontrol edin. Eğer hiç bir siteye giremiyorsanız ve karşınıza err_connection_refused hatası çıkıyorsa sağlıksız bir internet bağlantınız vardır ya da internet bağlantınız kopmuş durumdadır. Adsl modem üzerindeki internet ve adsl ışıklarını kontrol edin. Bu ışıklardan adsl ışığı sabit, internet ışığı yanıp sönüyor olmalıdır.

Reklam engelleme yazılımı varsa kapatın:
err_connection_refused hatası aynı zamanda karşınıza AdBlock kullanıyorsanız sorun bundan kaynaklanıyo olabilir. AdBlock eklentisini kapatın.

VPN, proxy kullanıyorsanız kapatın:
err_connection_refused hatası yine ZenMate, Hotspot Shiled gibi VPN programlarından ve proxy yazılımlardan kaynaklabilir. Eğer böyle bir program kullanıyorsanız bu programları devreden çıkartın. Ne olduğunu bilmiyorsanız zaten sizde yoktur.
Hotspot Shield nedir? Hotspot Shield nasıl kullanılır?
ZenMate nedir, nasıl kullanılır?

Tarayıcıyı sıfırlayın:
Sorun hâlâ devam ediyorsa tarayıcınızı resetleyin. err_connection_refused hatasını çözmek için bazen tarayıcıyı resetlemek gerekebiliyor.
Google Chrome nasıl sıfırlanır?

DNS değiştirin:
Tüm bu işlemlere rağmen yine de err_connection_refused hatası alıyorsanız o zaman DNS değiştirmeyi deneyin. Sorun DNS kaynaklı olabilir. DNS değiştirmek err_connection_refused hatasının çözümü olabilir.
DNS nasıl değiştirilir bilmiyorsanız : DNS değiştirme linkinden faydalanın.
Yukarıda err_connection_refused hatasının çözümü için neler yapabilirsiniz bunları anlattım. Biri mutlaka işe yarayacaktır ve err_connection_refused hatası çözülecektir.
Image

emRn

27 Jan 2020 12:11

Merhaba ben promodsun bütün dosyalarını mod klasörün içine hepsini attım ama sw ye girerken eksik harita DCL diyor lütfen yardımcı olurmusunuz
Last edited by bmwGTR on 27 Jan 2020 12:26, edited 1 time in total.
Reason: splitted into a new topic - do NOT bump old topics

erkinalp

02 Mar 2020 18:25

Kimmer, Roextended forumunda nasıl Paypal hesabı açılacağını açıklamış:
https://roextended.ro/forum/viewtopic.php?f=1&t=1197

heroarn0611

18 Mar 2020 18:54

v2.43 kurulum yapamıyorum uyumsuz mod diyor oyun

Vabis22

18 Mar 2020 20:44

Umarım daha sonraki sürümlerde Promods kapıları elden geçirir,SCS yine bazı şeyleri çok yanlış yapmış.

erkinalp

24 Mar 2020 22:19

Selçuk İslamoğlu teknik gereksinim taahhüdü ve kalite güvencesi nedenlerinden dolayı böyle yaptıklarını söylemişti. ProMods'un böyle bir derdi yok.

es2303

17 Apr 2020 23:13

promods dosyalarini indirdim fakat 1 inci dosya arşivden çikartirken bozuk dosya hatasi veriyor 7 zip denedim olmadi winrar denedim olmadi yardımcı olurmusunuz pls

Post Reply

Return to “Türkçe”

• Information