Útszéli társalgó

Hungarian
User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

04 Mar 2018 18:53

Elindítottam egy kötetlen társalgót az angol nyelvű ProMods Roadhouse mintájára, ahol a magyar anyanyelvű tagság kieresztheti a gőzt. :)
Figyelem, a fórumszabályzat ebben a témában is érvényes!
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

User avatar
LesLie01
Posts: 7
Joined: 04 Feb 2018 11:10

05 Mar 2018 18:41

Kedves JohnBart!Nagyon köszönöm a munkád!Itt folytatnám amit a Fejlesztési hírek, információk topicban elkezdtem.
Részben van igazad,a tapasztalataim szerint tudok szállítani szinte minden városba (természetesen azokba a városokba amik alapban a játékban szerepelnek)mennek a dlc-k is a francia,olasz,skandi,kelet.
A teljesen átépített városokba és az új városokba nem szállíthatunk,egyszerűen nem látja az útvonalat,cég helyét.
A kompoknál nagyon bosszantó amikor Olasz alsó sarkából indulva mondjuk Osloba (sok sok kilométeren keresztül),pedig "látja,kijelöli az útvonalat beleértve a kompot is,és amikor oda érsz,Pl:. Rostok-Gedser lenyomva az entert,csak annyi az üzenet 'nem tudja szinkronizálni a jelenlegi pozíciódat és visszaállít az utolsó ismert pontra.Aztán nagy kör Malmö felé a hídon:)

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

05 Mar 2018 19:32

És én nem pontosan ezt írtam a másik topikban? :D
Egyébként van a kompokról és a WoTr fuvarokról külön topik, abban is ez a hivatalos álláspont. Valamilyen szinten működhetnek, főleg ha az alappályán is létező, nem módosított szektorokban található városokat-útvonalakat-kompokat érint a fuvar, de mapmodok mellett nem éri meg reckírozni velük.
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

User avatar
LesLie01
Posts: 7
Joined: 04 Feb 2018 11:10

06 Mar 2018 17:29

ohh köszi!megnéztem ott is mit írnak erről a WOT fuvarokról.Hát nagyjából ugyan azt...,mint te.(Kár)
Pedig elég sok WOT-s fuvart vittem már az utolsó 2 verzióban kb 50.000 km-t hajtottam bele (2.25-2.26) Bécsben volt nagy gondom:D,ott szembesültem először ezzel a problémával.
Visszatérve a kompokra,végig próbáltam minden átjárót (Lengyel Német,persze próbáltam az eredeti kompútvonalakat)sajna nem ment egyik sem és ezután választottam a sikeres fuvar érdekében a száraz utat Kiel felé a hidakon keresztül :-) +1000 néhány km-el :D.
Mit gondolsz Anglia felé működik valamelyik?(Franciából?)

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

06 Mar 2018 18:18

Sajnos ötletem sincs (őszinte leszek, az is csodaszámba megy, hogy ötvenezer kilométert levezettél online fuvarokkal egy mapmodon). A francia DLC területeit annyira nem építették át a ProMods-os népek, Anglia viszont állandó fejlesztés alatt áll, így ott lehetnek gondok. Sajnos az angol puding próbája az evés. :)
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

bsamu
Posts: 7
Joined: 11 Feb 2018 15:27

25 Mar 2018 13:30

Üdv!

Mivel nem találtam alkalmasabb topikot a magyar részlegben, ezért kérdésemet itt fogalmazom meg:
Van egy kis problémám, ami miatt nem tudom tovább építeni a térképemet, mert nem találok olyan kereszteződés prefabot, amelynél két sáv megy azonos irányba, és egyik oldalról csatlakozik hozzá egy-egy sáv a két irányba. Ilyenre gondolok (az elsőről van szó, a többi sincs, de az első lenne a legfontosabb):
Image
Ez elég bosszantó, mivel van vagy 100 csillió ugyanolyan változat ebből:
Image
De amit én keresek abból egyféle sincs.
Nincs valami megoldás erre, valahogy létrehozni, vagy egy prefab pack amiben benne van?
Vagy nem lehet esetleg valahogy letakarni ennél a prefabnál a bal oldalon a szükségtelen sávokat és kikapcsolni az AI forgalmat?
Image
Vagy ennél a bal sáv irányát megfordítani, és átrajzolni a forgalom irányait jelző nyilakat?
Image

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

26 Mar 2018 09:54

Részemről gőzöm sincs, mert sajnos nem értek a témához, de ha itt nem kapsz választ a kérdésedre, akkor javaslom a Promods Academy fórumcsoportot, ott foglalkoznak ilyesmivel.
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

bmwman86
Posts: 1
Joined: 29 Mar 2016 07:58

28 May 2018 16:03

Sziasztok!
Gondoltam beköszönök ide is! ;)

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

29 May 2018 13:02

Szia BMWMan! ;DDD
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

isti139
Posts: 39
Joined: 21 Feb 2017 15:49
Donation rank:

15 Jun 2020 10:51

Sziasztok!
Először is szeretném megköszönni ezt a precíz fordítói munkát amit végzel, JohnBart :D
Ugyan angolul is megértem a dolgokat, de azért magyarul végigolvasni mégis jobban esik :D

A másik dolog amiért írok az az utóbbi ProMods poszthoz kapcsolódik, illetve SCS hez, ugye már ők is felrakták az 1.38-as frissítést (őszintén azt gondoltam, hogy majd csak az Ibériával fog jönni az új frissítés év végén) Na, de a ProMods posztban meg van említve egy grafikai frissítés, erről lehet tudni esetleg valamit vagy ez nagon belső infó? :D



Post Reply

Return to “Magyar”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 10 guests