Coś ciekawego

Polish
User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

15 Jun 2017 21:32

Tak. To smutne stanowisko jest nam znane. Cóż. Możemy się przynajmniej czuć dobrze z tym, że nigdy złego słowa o nich publicznie nie powiedzieliśmy.
Wspólnie napisaliśmy posta na blogu, który w (mam nadzieję) profesjonalny sposób powiadomił o zajściu i tyle. Nie obgadywaliśmy ani PR ani konkretnych członków tej ekipy na jakimś forum za plecami wszystkich, otoczeni naszymi wyznawcami. Nie każdy niestety do tego dojrzał. Gdy odkryłem temat na tamtym forum, starałem się chwilę dyskutować ale większość stoi murem za PR, nieważne czego by nie zrobili. Liczę na to, że jednak moje posty do kogoś rozsądnego tam trafiły. Ja się z tej dziecinady raz-dwa wycofałem, nie marnując na to czasu. Nie w głowie mi takie internetowe walki bez żadnego sensu. Nigdy nie powiedziałem, że Radol czy jego ekipa nic nie zrobili. Zasługi są widoczne od dawna gołym okiem. Jednak kwestie... Towarzyskie niezbyt wyszły i nie chcę tego znowu poruszać, bo wywołam PR do tablicy, a na tym mi nie zależy. Każdy robi swoje i tyle.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Renegade75
Posts: 4
Joined: 14 Feb 2014 15:52
Donation rank:
Location: Berlin - Nowa Sól

28 Oct 2017 21:14

Tak kadzisz na jakość PR ??
Rozumiem, że jesteś bardziej członkiem PM.
No patrz na to co PM robi - prosty przykład - Berlin.
Jedynie co jest zgodne z prawdą to autostrada przebiegająca przez miasto. I nic więcej.
Zjazd na Tempelhof w grze prowadzi do firm... których nie ma w realu (zaraz przy autostradzie jest stare lotnisko a potem centrum miasta... firm tam nie ma).
Kawałek dalej znów zjazd do firm... których w realu nie ma.

Mieszkam w Berlinie i te rejony są mi znane.

Dania też odbiega od realizmu - akurat spędziłem tam cały tydzień robiąc 2800 km po całym kraju i ... porównując do ETS... stwierdzam, ze gra to jedno a realizm to drugie.

Więc reasumując - zanim coś skrytykujesz... popatrz na swoje podwórko.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

28 Oct 2017 23:31

Dania to w sporej części DLC Skandynawia, więc odróżniaj proszę pracę SCSu od pracy ProMods na przykład. Każda mapa ma zalety i wady, nie wiem po co odkopujesz wątek po kilku miesiącach... Zamykam, bo to kompletnie zbędne.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 32 guests