Żadne mody w tym PM nie ładują się

Polish
Locked
kdd
Posts: 3
Joined: 06 Sep 2014 18:29

14 Jan 2017 12:05

Witam,

Mój problem polega na tym, że przy aktywowaniu modów, w tym ProMods V2.03, po utworzeniu nowego profilu nie ładują się one. Tak jakby samoistnie przy tworzeniu profilu dezaktywowały się, bo gdy wejdę z powrotem w menedżer profili, to już ich na liście nie ma. Mody aktywują się, gdy ponownie dodam je na listę, ale wtedy już tego samego profilu nie da się załadować. Tak samo miałem z ProMods V2.15.
Wyłączając wszystkie inne mody problem nadal występuje. Do ProMods chciałbym dodać GreatPoland V2.1.

W czym tkwi problem?

User avatar
BruceD
Posts: 425
Joined: 22 Apr 2016 02:12
Donation rank:
Location: Lublin

14 Jan 2017 17:58

1. Jakim cudem udaje ci się dodać 2.03, skoro używałeś też 2.15? Podejrzewam, że na Steamie nie ma aż takiego downgrade, żeby dało się uruchomić 2.03.
2. Great Poland nie jest kompatybilna z PM. Poza tym patrząc na listę zmian, ten mod w porównaniu do Polski z PM jest nic nie wart.
3. Utwórz nowy profil i wtedy załaduj interesujące cię mody.

kdd
Posts: 3
Joined: 06 Sep 2014 18:29

14 Jan 2017 21:56

No właśnie w tym jest opisany problem, że tworzę nowy profil z załadowanymi wcześniej w menu modami, ale nie uruchamiają się one przy tworzeniu profilu, tylko dopiero, gdy zostanie już utworzony. Wtedy jednak grę wywala, bo jak wiadomo po dodaniu takiego dużego moda jak PM trzeba utworzyć nowy profil...

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

14 Jan 2017 22:03

Ciężko dokładnie zrozumieć o co chodzi w tym opisie procesu aktywacji modów przy tworzeniu nowego profilu ale coś robisz źle.
Nie używaj wersji starszych niż PM 2.12 (jeżeli nie masz DLC France) lub PM 2.15 (jeżeli posiadasz nowe DLC).
Nie używaj starszych wersji gry bez potrzeby (czyli teraz powinieneś mieć 1.26).
Nie używaj Great Poland - to moja osobista porada. Po pierwsze, mod nie jest kompatybilny z ProMods, a po drugie zmiany które są tam zrobione, są prawie niewidoczne, a mod jest robiony jak najmniejszym nakładem pracy, więc jedyne słuszne miejsce które dla niego znalazłem, to Kosz ;)

Jeżeli miałeś już jakiś profil, możesz do niego dodać PM, nie ma potrzeby tworzenia nowego profilu.
Tak samo, jeżeli grałeś na PM a już nie chcesz, możesz PM wywalić (sprzedając wcześniej wszystkie garaże z nowych miast.

Bez zawartości pliku game.log nic nie wiadomo...
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

kdd
Posts: 3
Joined: 06 Sep 2014 18:29

14 Jan 2017 22:23

Mam 1.24, bo większość modów jest pod tą wersję. Zaraz pobiorę PM V2.12 i zdam relację.

Edit: Nie wiedzieć czemu, zadziałało ! :) Dzięki, pomogliście.



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 22 guests