Błąd gry - ProMods 2.12

Polish
Locked
Szery
Posts: 5
Joined: 02 Nov 2015 22:10

05 Jan 2017 17:59

Witam,
Mam pewien problem z grą.
Otóż posiadam ProMods 2.12, dodatki Skandynawia i Ekspansja Polska, do tego Rusmap 1.63.
Generalnie wszystko działało dobrze, do momentu, aż wjeżdżam za Bydgoszczą na A1 w stronę Gdańska, pokonuję pierwsze dwa lekkie łuki i zaraz za drugim łukiem w tym samym miejscu gra wywala mi błąd.
Wklejam log z gry:
http://pastebin.com/cuCkaBZQ
I zawsze w tym samym miejscu mi wywala grę, albo kawałek dalej jeśli zmienię kamerę, ale jak przełącze z powrotem do kabiny, na momencie sie zawiesza i wywala.
Do tego dołączam screena z błędem, który wyświetla mi sie w Windows (posiadam 10tkę).
http://ifotos.pl/z/aerqesq
Jeśli byłaby jakas dobra dusza, która rozwiązałaby ten problem, byłbym wdzieczny.
jezeli coś jeszcze potrzeba, chętnie posłużę wszelkimi danymi, bo sam niestety nie jestem w stanie rozwiązać tego problemu.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

05 Jan 2017 20:05

Masz tak wiele modów które się ze sobą gryzą, że za cholerę nikt nie zgadnie co jest problemem - wywal wszystko, zostaw tylko ProMods i RusMap. Później dodawaj po kolei, po jednym modzie i sprawdzaj to miejsce aż zobaczysz przy którym modzie wywali.
Coś z naczepami, klimatami i inne cuda...
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

witalg
Posts: 298
Joined: 03 Oct 2015 17:36
Donation rank:
Location: Lodz

06 Jan 2017 10:29

[quote="Szery"]Witam,
Mam pewien problem z grą.
Otóż posiadam ProMods 2.12, dodatki Skandynawia i Ekspansja Polska, do tego Rusmap 1.63.

....zainstaluj RusMap 1.71 i problem zniknie.....

Szery
Posts: 5
Joined: 02 Nov 2015 22:10

06 Jan 2017 12:15

No dobra, mam ściągnięte i zaraz sprawdzę.
Dalej kolejność ładowania tak jak zawsze czyli wg screena zawartego w RusMap czy w innych instrukcjach rusmap lub promods, czy wg tego tematu rusmap i promodsy wszelkie ustawić, pomimo braku tam reszty egiptów i bałkanów?
viewtopic.php?f=42&t=14523

witalg
Posts: 298
Joined: 03 Oct 2015 17:36
Donation rank:
Location: Lodz

06 Jan 2017 13:02

Szery wrote:No dobra, mam ściągnięte i zaraz sprawdzę.
Dalej kolejność ładowania tak jak zawsze czyli wg screena zawartego w RusMap czy w innych instrukcjach rusmap lub promods, czy wg tego tematu rusmap i promodsy wszelkie ustawić, pomimo braku tam reszty egiptów i bałkanów?
viewtopic.php?f=42&t=14523
....kolejność zawarta w RusMap jest ok....jednak sprawdź inne modyfikacje ,te b.stare mogą być niekompatybilne....

Szery
Posts: 5
Joined: 02 Nov 2015 22:10

06 Jan 2017 13:20

No właśnie będę sprawdzał po kolei jednak każdą, bo dalej wywala w niektórych miejscach, chyba, że mam kamerę na klawiszu 6, to jakoś dojadę prawie całą trasę, ale po przełączeniu do kabiny momentalnie wywala.
Dzięki za rady.



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 4 guests