Promods+Droga do Morza Czarnego- co robić?

Post Reply
Bartek618172
Posts: 1
Joined: 05 Feb 2020 14:06

20 Mar 2020 09:43

Cześć. :) Zdaję sobie sprawę, że póki co najnowsza wersja Promods (2.43.) nie jest kompatybilna z obecnie najnowszym oficjalnym dodatkiem mapowym ETS 2, czyli Road to the Black Sea. Tak więc samą okoliczność odbieram jako swego rodzaju błąd, na który nie mam większego wpływu jako bierny użytkownik ("bierny" w takim sensie, że nic nie tworzę, tylko gram). :( Jednak posiadam grę ze sprawdzonego źródła (tj. Steam) i mam takie pytanie, czy DLC mapowym można w jakiś sposób zarządzać (mam wszystkie), by móc uruchomić Promods z powodzeniem? Jeśli tak, to jak potem wyglądałaby kwestia postępów w grze: czy straciłbym je i czy pojawiłyby się jakieś błędy, jeśli na czas aktywowania Promods wyłączyłbym "Drogę do Morza Czarnego" (jest taka możliwość/opcja na Steamie)? Tak pytam, ponieważ chciałbym pójść krok do przodu i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek związanych z utratą zapisu- chodzi mi o bezpieczeństwo i ochronę moich wcześniejszych osiągnięć w grze. Będąc aktywniejszym graczem już dostatecznie rozwinąłem skrzydła przez większą liczbę zrealizowanych zleceń i głupio byłoby mi później zaczynać od zera (na głównym koncie). :( Założyłem nawet specjalnie nowe konto i nową firmę w grze ETS2, w nadziei, że to coś może pomóc. Proszę o pomoc/poradę, co mogę zrobić, bo chciałbym z powodzeniem uruchomić Promods i jednocześnie nic nie stracić. Z góry dziękuję. :)

jakub1231
Posts: 192
Joined: 16 Jul 2015 11:10
Donation rank:

20 Mar 2020 10:06

Poczekaj na 2.45, kiedy wejdzie kompatybilność do nowego DLC
Promods since 1.91

Image

Dawid2849
Developer
Posts: 779
Joined: 28 Jul 2018 12:49
Location: Biłgoraj

20 Mar 2020 10:27

Tak, na platformie Steam jest taka możliwość.
Zjeżdżasz trochę w dół aż znajdziesz to:
Image
po czym odznaczasz pole obok RttBS:
Image

Tak tylko powiem, że 2.45 (wersja działająca z RttBS) jest już w fazie testów ;)

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

20 Mar 2020 12:53

Nie ma potrzeby wyłączania DLC w tym przypadku. Ja mam ten sam profil od ponad 7 lat, przeszedł już różne "męczarnie" związane ze zmianami wersji, dodawaniem i usuwaniem modów czy właśnie wersjami PM nadpisującymi tereny DLC i nic złego się nie stało ;) Nawet gdybyś miał strasznego pecha i uwalił profil, zawsze możesz po prostu wczytać backup robiony automatycznie przez Steama (albo sam możesz go zrobić przed dodaniem modów).
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Błędy - zgłoszenia”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 8 guests