ściana przed Anglią

Post Reply
_wielebny_
Posts: 4
Joined: 24 Apr 2019 17:59
Donation rank:

11 Nov 2019 20:53

Witam. NA kilkadziesiąt kilometrów przed angolami, napotykam na ścianę, zawsze w jednym miejscu. Gra funkcjonuje normalnie, mam kilka modów, nic się nie dzieje. Zbliżam się do Anglii jeszcze na terenie Europy, w kilku miejsca napotykam na ścianę, tylko w jednym i tym samym miejscu ( akurat tu wczytuje się brytyjska mapa ?) i gra staje . Nowy profil nic się nie dzieje, mody bez pro modsa- nic się nie dzieje, wgrywam pro mods- gra pada w okolicach anglii.
Czy są jakieś pomysły ?- generalnie można żyć bez cyrku wyspiarskiego, bo to tylko do nich nie mogę się dostać .


User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

11 Nov 2019 23:26

_wielebny_ wrote:
11 Nov 2019 20:53
( akurat tu wczytuje się brytyjska mapa ?)
To tak nie działa ;)

Masz też inne mody - wyłącz je i sprawdź używając tylko PM, w przeciwnym razie błąd może powodować inny mod, który nie jest kompatybilny z naszą mapą.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

_wielebny_
Posts: 4
Joined: 24 Apr 2019 17:59
Donation rank:

12 Nov 2019 16:14

generalnie, nie mogę wjechać tylko na wyspy, i od biedy da się grać , ale jednak jest problem .Wałkowałem wyłączanie modów, tak jak napisałem wyżej, czysty profil, wszystkie mody włączone bez promodsa - nie ma problemu, włączony promods- Anglia robi się niedostępna .
"tak to nie działa" ? hmm, dosłownie w jednym miejscu gra pada ,np. tu , wystarczy że dojadę do tego miejsca i po grze , to co tam jest " zażartuję " trójkąt bermudzki" ?
Image

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

12 Nov 2019 17:55

Nie ma opcji, żeby samo PM powodowało taki problem, bo byłoby już całe mnóstwo zgłoszeń odnośnie tak poważnego błędu.
Zresztą, bez czystego logu (tylko PM, bez innych modów) niewiele więcej da się powiedzieć.
Może pliki są uszkodzone, pokaż screena z folderu "mod", tak żeby było widać rozmiary naszych plików.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

_wielebny_
Posts: 4
Joined: 24 Apr 2019 17:59
Donation rank:

12 Nov 2019 21:54

zapewne tak, ok, niby bawiłem się w wywalanie modów, ale potestuję ponownie bo już wiem gdzie jest dokładnie "ściana"



Post Reply

Return to “Błędy - zgłoszenia”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests