ProMods Hakkında Öneri,Sohbet ve Yardım Konusu

Turkish

Moderator: EG0611

Vabis22

07 Jan 2016 01:05

iskandinavya ve doğu ülkeleri dlclerine sahip misin?

husnupeksu

07 Jan 2016 18:38

Aynı sorun bendede var ETS2 1.22 publıc.Beta sürümü enson güncellemesiyle yüklü bilgisayarımda dün PROMODS 2.0 yükledim (ets2 çalışmayı durdurdu)hatası vererek oyun kapanıyor bütün modları silerek tekrar yükledim yine aynı hatayı veriyor.
Bu arada hem yeni sıfır profille hemde eski profille denedim ayrıca hem İSCANDİNAVİA.hemde EASTEUROPA DLC leri yüklü bilgisayarımda hatta DEF dosyasını olduğu gibi çıkartıp mod klasörüne kopyalamak için ADOBE,ACROBAT READER i dahi sildim hiçbir şekilde mod u çalıştıramadım acaba diyorum WİNDOWS 10 ile ilgili bir sorun olabilirmi,yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum ,saygılar.
Image

MYE2001

08 Jan 2016 16:14

husnupeksu wrote:Aynı sorun bendede var ETS2 1.22 publıc.Beta sürümü enson güncellemesiyle yüklü bilgisayarımda dün PROMODS 2.0 yükledim (ets2 çalışmayı durdurdu)hatası vererek oyun kapanıyor bütün modları silerek tekrar yükledim yine aynı hatayı veriyor.
Bu arada hem yeni sıfır profille hemde eski profille denedim ayrıca hem İSCANDİNAVİA.hemde EASTEUROPA DLC leri yüklü bilgisayarımda hatta DEF dosyasını olduğu gibi çıkartıp mod klasörüne kopyalamak için ADOBE,ACROBAT READER i dahi sildim hiçbir şekilde mod u çalıştıramadım acaba diyorum WİNDOWS 10 ile ilgili bir sorun olabilirmi,yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum ,saygılar.
Beta olduğundan sıkıntı veriyor olabilir belki? Onun harici 6 dosyayı da indirip,bir yere kopyalayıp,7-zip ile buraya çıkart yapıp,çıkanları def dosyasıyla birlikte mod dosyasına attıktan sonra yeni profilde aktifleştirirseniz bir sıkıntı olmaması gerekiyor.

husnupeksu

08 Jan 2016 17:23

Cevabınız için teşekkür ederim ben dosyaları (WİNRAR) ile çıkartıyorum bu güne kadar herhangi bir sorun yoktu tüm mod larımı (rus mod-türkiye mod-promod 1,98)daha önce (WİNRAR) ile yükleyerek sorunsuz kullanmıştım acaba silmelimiyim onuda neyse birde sizin dediğiniz gibi kurup deneyeyim saygılar.
Image

MYE2001

08 Jan 2016 19:53

husnupeksu wrote:Cevabınız için teşekkür ederim ben dosyaları (WİNRAR) ile çıkartıyorum bu güne kadar herhangi bir sorun yoktu tüm mod larımı (rus mod-türkiye mod-promod 1,98)daha önce (WİNRAR) ile yükleyerek sorunsuz kullanmıştım acaba silmelimiyim onuda neyse birde sizin dediğiniz gibi kurup deneyeyim saygılar.
ProMods'tan emin değilim ama RusMap'ın 7-zip'le çıkartılması gerekiyor,belki ProMods'ta öyledir.Zaten 7-zip internette bedava,ayrıca Winrar'i (veya başka bir şeyi) silmenize gerek yok.

husnupeksu

10 Jan 2016 12:23

Evet oyunu dün akşam yükledim ve oynadım dediğiniz gibi 1.22 public beta sorunluymuş 1.22 x ya dönünce problem kalmadı yardımınız için teşekkürler.
Promods a gelince oyun süper olmuş harita bayağı bir genişlemiş emeği geçen tüm arkadaşlara ve PROMODS ekibine teşekkürler.Artık yollara çıkma vakti, klasik ETS2 baymaya başlamıştı yeni yollar yeni ülkelerle maceraya devam.saygılar.
Image

BABASCARFACE
Donation rank:

11 Jan 2016 19:09

Merhaba ilk defa kullandıgım mod bu oluyor haritada kaymalar var mesela ingilterenin yarısı denizde gorunuyor portekiz ispanya sınırları uzerinde yazıyor yunanistan tam marmara denizin ortasında yazıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

MYE2001

12 Jan 2016 16:39

BABASCARFACE wrote:Merhaba ilk defa kullandıgım mod bu oluyor haritada kaymalar var mesela ingilterenin yarısı denizde gorunuyor portekiz ispanya sınırları uzerinde yazıyor yunanistan tam marmara denizin ortasında yazıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
Başka bir harita modu kullanıyor musun? RusMap mesela. Veya hava / iklim modu kullanıyor musun? Eğer öyleyse modsuz bir profil aç,sorun olup olmadığına bak.Eğer sorun yoksa tek tek çıkarıp hangi modun sorun çıkardığına bakman gerekiyor.
Ayrıca RusMap kullanıyorsan ProMods'un def dosyasını hazırlarken en altta RusMap yazan bir kutucuk var,onu işaretlemiş olman gerekiyor.

husnupeksu

14 Jan 2016 15:48

Ben promods 2.0 yükledim şu anda sorunsuz çalışıyor ama DEF dosyasını yüklerken RUS mod olmadığı için en alttaki kutuyu işaretlemedim şimdi RUS mod 1.22 uyumlu hale getirilmiş mod u yüklemek istiyorum problem olurmu acaba.?
Image

jediedi

15 Jan 2016 13:08

arkadaşlar merhaba indirme linklerinde extractor yok. indiriyorum 1,22 yi fakat rar olarak göstermiyor ve kurulum yapamıyorum. sorun hakkında bilgi verebilir misiniz? teşekkürler.

Post Reply

Return to “Türkçe”

• Information