Korsan oyun yakıştırması.

Turkish

Moderator: EG0611

Locked
husnupeksu

18 Mar 2019 15:39

Benim korsan oyunla oynadığım kanısına nerden vardın bilmiyorum .Ama bildiğim bir şey var oda GAMELOG.TXT gerektirmeyen basit bir soruya anlayıp dinlemeden kilit vurman.Ayıp senin yaptığın ben ETS2 yi STEAM de bugün itibarıyla 4441 saat bir fiil oynamış biri olarak sana tavsiyem FORUM ların insanların sorunlarına yardım aradığı yerler olduğu gerçeğine dikkat ederek olur olmaz yerde yok GAMELOG TXT yok başka bir şeydi diyerek insanları yaftalamayı bırak.İnsanlarıda FORUM ortamından soğutma....ETS2 GAMELOG TXT dosyasına verdiğin önem kadar insanların ne istediklerinede alçak gönüllü bir şekilde korsan olsa dahi(HERKES BU OYUNA PARA AYIRAMAYABİLİR, neticede PROMODS ta bir MOD)cevap versen emin ol MODERATÖR lüğün daha bir anlamlı olacaktır....
BENİM KORSANLIĞIMA GELİNCE... GAMELOG TXT dosyası aşağıda umarım tatmin olursun.....
Attachments
Ekran Görüntüsü (12).png
Ekran Görüntüsü (12).png (216.72 KiB) Viewed 2268 times
Image

EG0611
Moderator

18 Mar 2019 17:22

Neden bu kadar paniklediğini anlayamadım ne senin korsan oyun oynadığını söyledim ne de benzer bir şey :D

Burada da belirtildiği gibi, ( https://www.promods.net/viewtopic.php?f=38&t=28465 ) game.log.txt paylaşılmayan konular korsan oyun olarak varsayılacak ve kitlenecektir. Aynı durum genel yardım ve diğer bütün diller için geçerlidir.
husnupeksu wrote:
ETS2 GAMELOG TXT dosyasına verdiğin önem kadar insanların ne istediklerinede alçak gönüllü bir şekilde korsan olsa dahi(HERKES BU OYUNA PARA AYIRAMAYABİLİR, neticede PROMODS ta bir MOD)
Korsan oyun oyuncularına burada yardım yapılmayacaktır. Yardım almak isteyen varsa internette bir sürü gayri-resmi kaynak ve forum var.
Image
Image
Image

husnupeksu

18 Mar 2019 18:08

EG0611 wrote:
18 Mar 2019 17:22
Neden bu kadar paniklediğini anlayamadım ne senin korsan oyun oynadığını söyledim ne de benzer bir şey :D

Burada da belirtildiği gibi, ( https://www.promods.net/viewtopic.php?f=38&t=28465 ) game.log.txt paylaşılmayan konular korsan oyun olarak varsayılacak ve kitlenecektir. Aynı durum genel yardım ve diğer bütün diller için geçerlidir.
husnupeksu wrote:
ETS2 GAMELOG TXT dosyasına verdiğin önem kadar insanların ne istediklerinede alçak gönüllü bir şekilde korsan olsa dahi(HERKES BU OYUNA PARA AYIRAMAYABİLİR, neticede PROMODS ta bir MOD)
Korsan oyun oyuncularına burada yardım yapılmayacaktır. Yardım almak isteyen varsa internette bir sürü gayri-resmi kaynak ve forum var.
Sana söyleyecek bir şey bulamıyorum istediğin GAMELOG TXT dosyası ile oyunumun korsan olmadığı anlaşılıyor olması belli olduğu halde,hala teşekkür edip özür dilemek yerine tereyağ gibi üste çıkmaya çalışman senin fazla nefes tüketmeye deymeyecek iyi niyetten yoksun bir insan olduğunu gösteriyor.Sanki bir tek sen biliyorsun herşeyi gibi birde ukalalık yapıp başka forumları adres gösteriyorsun.
Image

EG0611
Moderator

18 Mar 2019 18:50

husnupeksu wrote:
Sana söyleyecek bir şey bulamıyorum istediğin GAMELOG TXT dosyası ile oyunumun korsan olmadığı anlaşılıyor olması belli olduğu halde,hala teşekkür edip özür dilemek yerine tereyağ gibi üste çıkmaya çalışman senin fazla nefes tüketmeye deymeyecek iyi niyetten yoksun bir insan olduğunu gösteriyor.Sanki bir tek sen biliyorsun herşeyi gibi birde ukalalık yapıp başka forumları adres gösteriyorsun.
İyi niyetten kastın korsan oyun kullananlara sırf "Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur" deyip yardım etmekse bu forumda ondan bulamazsın. Zaten oyunu satın alan birisi bu kadar kendisini eziyete sokup yersiz yere sorun çıkarmaz, game.log'u internete yükleyip yardım bekler.

Promods kullanp yardım isteyen kullanıcılar bu konuda belirtilen yönergeleri uygulayıp konu açabilirler: https://www.promods.net/viewtopic.php?f=38&t=28465

Lütfen gereksiz konular açıp forumda spam yaratmayın :)
-EG
Image
Image
Image

husnupeksu

20 Mar 2019 16:32

EG0611 wrote:
18 Mar 2019 18:50
husnupeksu wrote:
İyi niyetten kastın korsan oyun kullananlara sırf "Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur" deyip yardım etmekse bu forumda ondan bulamazsın. Zaten oyunu satın alan birisi bu kadar kendisini eziyete sokup yersiz yere sorun çıkarmaz, game.log'u internete yükleyip yardım bekler.

Promods kullanp yardım isteyen kullanıcılar bu konuda belirtilen yönergeleri uygulayıp konu açabilirler: https://www.promods.net/viewtopic.php?f=38&t=28465

Lütfen gereksiz konular açıp forumda spam yaratmayın :)
-EG
Gereksiz olan bizim açtığımız konular değil senin tavrın,Kendini PROMODS un sahibi gibi görüyorsun anlaşılan .Bu yaptığın terbiyesizliği benle beraber araştırdım birçok kişiye yapmışsın, GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTEMEZ düsturuylan hareketle üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokma,.İşine gelmiyorsa açtığımız konuya cevap vermezsin ,olur biter senin işin insanlarla POLEMİĞE girmek değil onlara yardım etmek olmalı.
Image

EG0611
Moderator

20 Mar 2019 17:48

Yazık. :D

Korsan oyun oynamaya ve "Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur herkes bize düşman!" varsayımına o kadar alışmışsınız ki bazı şeyleri idrak etmeniz iyice zorlaşmış. İnsanlar bu oyunu geliştirebilmek için zaman ve para harcıyor ve oyuncuların burada yapması gereken oyunu satın almak. Satın alamıyorlarsa başka ama gidip te oyunu korsan alıp, bir de oyunun en gelişmiş ve büyük harita modunu kuramayınca forumda taşkınlık çıkarıp
"Ama Türk Türk'e yardım etmeli sen etmiyorsun hepimiz zengin değiliz sen hainsin" demek tam bir çocukluk örneği :D

Şuraya bir göz at. Bunlar Promods forumunun kuralları: https://www.promods.net/app.php/rules#rule-1e

Kural 2e'de yazan şey: "Violating someone's copyright on their work, like posting a mod without asking the author; " Türkçesi: "Başkalarının çalışmalarını izinsiz paylaşmak veya başkalarının çalışmalarını kendi çalışmaları gibi göstermek ve üstlenmek". Özetle: Forumda korsan oyun oynarken yardım istemenin ve korsan oyuna destek verilmesinin ve korsan oyuna destek verilmesinin istemenin cezası forumdan uzaklaştırılmaktır.

Üst yönetim bu başlıkta ne konuşulduğunu merak etti ve ben de anlattım. Verdikleri cevap "bu forumda korsan oyun destekçilerine yer yok" yani tartışmayı burada bitirmeni öneririm husnupeksu.

Son olarak;
husnupeksu wrote:

GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTEMEZ düsturuylan hareketle üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokma,
Promods Türkçe başlığının sorumluluğu bende bu yüzden konudaki bütün gönderilerin forum kurallarına uygunluğunun sorumluluğu bende, 49 gönderisi olan ve forumda korsan oyunculuğa destek veren ve karşısındaki adamı Türk düşmanı ilan eden birisinde değil.
Image
Image
Image

husnupeksu

21 Mar 2019 12:25

EG0611 wrote:
20 Mar 2019 17:48
Yazık. :D

Korsan oyun oynamaya ve "Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur herkes bize düşman!" varsayımına o kadar alışmışsınız ki bazı şeyleri idrak etmeniz iyice zorlaşmış. İnsanlar bu oyunu geliştirebilmek için zaman ve para harcıyor ve oyuncuların burada yapması gereken oyunu satın almak. Satın alamıyorlarsa başka ama gidip te oyunu korsan alıp, bir de oyunun en gelişmiş ve büyük harita modunu kuramayınca forumda taşkınlık çıkarıp
"Ama Türk Türk'e yardım etmeli sen etmiyorsun hepimiz zengin değiliz sen hainsin" demek tam bir çocukluk örneği :D

Şuraya bir göz at. Bunlar Promods forumunun kuralları: https://www.promods.net/app.php/rules#rule-1e

Kural 2e'de yazan şey: "Violating someone's copyright on their work, like posting a mod without asking the author; " Türkçesi: "Başkalarının çalışmalarını izinsiz paylaşmak veya başkalarının çalışmalarını kendi çalışmaları gibi göstermek ve üstlenmek". Özetle: Forumda korsan oyun oynarken yardım istemenin ve korsan oyuna destek verilmesinin ve korsan oyuna destek verilmesinin istemenin cezası forumdan uzaklaştırılmaktır.

Üst yönetim bu başlıkta ne konuşulduğunu merak etti ve ben de anlattım. Verdikleri cevap "bu forumda korsan oyun destekçilerine yer yok" yani tartışmayı burada bitirmeni öneririm husnupeksu.

Son olarak;
husnupeksu wrote:

GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTEMEZ düsturuylan hareketle üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokma,
Promods Türkçe başlığının sorumluluğu bende bu yüzden konudaki bütün gönderilerin forum kurallarına uygunluğunun sorumluluğu bende, 49 gönderisi olan ve forumda korsan oyunculuğa destek veren ve karşısındaki adamı Türk düşmanı ilan eden birisinde değil.
Yaw konuyu nerden nereye taşıdın pes yani, (ALLAH ÇARŞINA GÖRE PAZAR VERSİN) diyerek bu konuyu kapatmak istiyorum ,Çünkü sana sadece STEAM da 4500 saat oyun oynadığımı belirtttiğim halde hala yok KORSAN dı yok bilmem başkalarının çalışmalarını kullanmaktı oydu buydu demenden anlaşılacağı üzere sen AT gözlüklerini takmışsın biz ne desek hikaye sana laf anlatamayız.Sana tavsiyem insanları attıkları mesajlara göre değerlendirmeyi bırak madem sorumluluk bende diyorsun herkese eşit mesafede ol ki sorumluluğunun gereklerini yerine getir.
Yoksa mesajlarımın başındada dediğim gibi bir gün gelir bu tavrın yüzünden cevap verecek mesaj da bulamazsın...
Image

EG0611
Moderator

21 Mar 2019 17:19

Hah şöyle. Bu forumda korsan oyun oynayanlara ve onlara destek verenlere yer olmadığını anladığın için çok mutluyum. Dilerim diğer Türk oyuncular da zamanla anlar ve buna benzer gereksiz gönderiler paylaşıp kendilerini rezil etmezler :D
husnupeksu wrote:
21 Mar 2019 12:25
Yoksa mesajlarımın başındada dediğim gibi bir gün gelir bu tavrın yüzünden cevap verecek mesaj da bulamazsın...
Merak etme sen, ben milliyetçiliği kendi amacı olarak kullanan ve forumda korsan oyuna destek verilmediği için ortalığı ayağa kaldıran kullanıcılara vereceğim cevaplar konusunda hazırlıklıyım.
Image
Image
Image

Locked

Return to “Türkçe”

• Information