Special Transport - dziwny problem na trasie.

Polish
Post Reply
GrabaX
Posts: 24
Joined: 13 Sep 2016 12:37
Location: Koszalin

16 Sep 2019 20:36

Witam,

Wykonując swoje drugie zlecenie z DLC Special Transport doświadczyłem problemu we Włoszech na trasie Napoli-Terni. Po wyjeździe z pierwszego wymienionego miasta, przy pierwszych barierkach wjazdu na autostradę pierwszy z samochodów eskortowych skręca w prawo omijając barierki, w tym miejscu stoją jednak bramki, które na pilocie nie sprawiają dużego wrażenia, tak jakby nie istniały, lecz ja ze swoją naczepą nie mogę przez nie przejechać, wjazd jest zwyczajnie zamknięty, nie otwiera się. Myślałem, że powodem może być mod Animated Gates in Companies, ale po wyłączeniu go problem pozostał. W pliku DEF ProMods mam zaznaczone okienko związane ze Special Transports. Prosiłbym o pomoc.

Image

Image

Image

Dawid2849
Developer
Posts: 779
Joined: 28 Jul 2018 12:49
Location: Biłgoraj

16 Sep 2019 21:06

Jest to znany błąd. Musisz jakoś ominąć te bariery (najłatwiej jest to zrobić za pomocą "kamery 0").

GrabaX
Posts: 24
Joined: 13 Sep 2016 12:37
Location: Koszalin

16 Sep 2019 21:07

Mógłbyś mi w skrócie streścić jak to ma wyglądać? Nie bawiłem się nigdy kamerą 0.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

16 Sep 2019 22:41

Włączenie kamery 0 na pewno jest opisane w wielu miejscach w necie, obsługiwanie jej też.
Naciskasz "0", sterujesz kamerą za pomocą myszki oraz klawiatury numerycznej, dolatujesz w wybrane miejsce i naciskasz F9 by się tam teleportować.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Mehowsky_ and 3 guests