Euro Truck Simulator 2 - Steam przestał działać

Polish
Post Reply
Mareczek112
Posts: 2
Joined: 14 Sep 2019 07:39

14 Sep 2019 07:50

Witam, mam pewien problem. Kupiłem orginalną wersję gry na steam, i po przejechaniu około 40, a maksymalnie 70 kilometrów, gra się ścina, i pojawia się komunikat Euro Truck Simulator 2 - Steam przestał dziłałać.
Warto też chyba dodać, że gry sprawdzałem na zwykłym demo tej wersji, która nie jest na steam, gra działa normlanie. Z góry dzięki za pomoc, dołączam tutaj Game crash, a jeśli będzie niezbędny game log, to poprostu dodam w komentarzu.

jacek4
Posts: 300
Joined: 21 Jun 2016 22:13
Location: Zawiercie, PL
Contact:

14 Sep 2019 08:55

dodaj gamelog a nie game crash. inaczej nikt nie wyczaruje przyczynę błędu.

podaj także z jakimi modyfikacjami walczysz.
Time to move on the road - Pora ruszyć w trasę - Zeit auf der Straße zu bewegen - På tide å flytte på veien - Время, чтобы двигаться по дороге - Час, щоб рухатися по дорозі

User avatar
elot360PL
Posts: 240
Joined: 04 Oct 2014 17:18
Location: Bytom (Poland)

14 Sep 2019 09:49

Za to z game.crasha można wyczytać coś innego. Grasz na takiej specyfikacji komputera w ETSa? Odważnie ci powiem.

Jeżeli ja ze swoim 9 letnim procesorem, 11 letnią kartą graficzną i 8 GB RAMu mam problemy wydajnościowe (Mniejsze lub większe, zależy od nastroju komputera), a ty masz (dużo) gorsze podzespoły ode mnie to...

Czytałeś kiedykolwiek minimalne wymagania do ETSa?
Don't worry boys. Captain the useless ex developer is here!

Currently working on: NOTHING (As always)

Mareczek112
Posts: 2
Joined: 14 Sep 2019 07:39

14 Sep 2019 10:01

Dodaje game log
Niżej, jest napisane profil Neeq careated, to jest prfoil utworzony dziś jak coś

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

14 Sep 2019 13:24

Ten sprzęt jest po prostu za słaby do samego ETSa, nie mówiąc już o modach. Myślę, że od lat prosi się o upgrade i powinieneś w końcu to zrobić - ETS będzie miał kolejne usprawnienia silnika, co będzie skutkować coraz wyższymi wymaganiami. Trzeba iść z duchem czasu ;)

Wymagania minimalne ze Steama:
Processor: Dual core CPU 2.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)

Masz
CPU: Intel Core 2 Duo E6750 2.66GHz - powiedzmy że ujdzie
RAM: 2GB - zdecydowanie za mało, nawet 4 to często za mało dla modów. Ponadto podejrzewam, że to DDR2 o małej prędkości
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 210 1GB - coś co kompletnie nie nadaje się do gier. Jeśli porównasz GTS 450 z 210 (na przykład tutaj: https://gpu.userbenchmark.com/Compare/N ... 762vsm7740), to zobaczysz jaka jest przepaść między Twoją "kartą", a czymś co jako tako nadaje się do grania.
Ponadto próbujesz odpalić grę w 1920x1080, co jest samobójstwem.

Zatem czeka Cię gruntowny "remont" kompa, albo granie w najniższych detalach i trzymanie kciuków, żeby jak najrzadziej wywalało do pulpitu, bo tak archaiczny i slaby sprzęt po prostu nie jest już w stanie uciągnąć gry...
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 11 guests