[DYSKUSJA] ProMods 2.40 / 2.41 / 2.42 / 2.43 / 2.45

Polish
User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

24 Apr 2019 20:39

Już jakiś czas temu, zdaje się że na początku lutego.
1. PayPal potrąca jakiś tam procent za konwersję z USD na EUR i ten procent stale rośnie.
2. Wszystkie nasze rachunki za serwery są w euro.
3. Gdy zaczęliśmy korzystać z Payloadz, nie można było wybrać euro, był tylko dolar.
4. Większość naszych graczy jest z Europy.
1 USD ~ 0,9 EUR, co byłoby dziwną ceną, więc ten drobny wzrost ceny nie powinien być aż tak odczuwalny (około 40 groszy)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Lubrzan
Posts: 25
Joined: 04 Jan 2016 09:15

24 Apr 2019 21:14

Ot, ciekawostka. Dobrze wiedzieć, że mnie pamięć nie zawodzi :)

User avatar
cannabinolpl
Posts: 47
Joined: 01 Jan 2017 19:06
Donation rank:

24 Apr 2019 22:55

Vøytek wrote:
23 Apr 2019 22:02
Co do RusMap - rosyjscy gracze by nas zabili. Nie dopuszczą kogoś z zachodu do tego projektu. Nie mówię, że aldimator jest takim przeciwnikiem, ale to trudna społeczność, jak turecka czy czasami polska, więc to się raczej nigdy nie stanie. Nie byli zadowoleni, gdy dodaliśmy Murmańsk i te okolice... A poza tym - gdybyśmy przejęli Rosję, mielibyśmy całe mnóstwo nowej pracy, a jednak wolimy się skupić na tym co mamy aktualnie, bo jeszcze sporo tutaj do roboty ;)
Mózg mi średnio wczoraj działał, więc wyraziłem się nie do końca precyzyjnie.
Nie do końca chodziło mi o przejmowanie RusMap (chyba, że po prostu połączylibyście siły z Aldimatorem, ale tam sytuacja jest mocno skomplikowana). Bardziej miałem na myśli wypracowanie jakiegoś rozwiązania, które po prostu umożliwi granie na obu mapach. Jakiś mały merge. Jeśli Aldimator z jakichkolwiek powodów nie może rozwijać projektu, wystarczyłoby stworzenie sensownego połączenia z ProMods (zachowując np. obecny St. Petersburg) - zachowując jednak wciąż odrębność RusMap jako projektu.
Tak, wiem, to jest punkt widzenia użytkownika, z drugiej strony z pewnością nie wygląda to tak prosto - pysznie by było jednak, gdyby to było możliwe.

A przez 2.40 zaspałem dziś do pracy. Na trzynastą... :lol:

Oraz jeszcze. Wspomniałeś o tureckiej społeczności. Czy to znaczy, że nie ma szans na ekspansję ProMods w tym kierunku?
taki stary, a jeszcze w gierki ciepie... - jeśli zabijesz w facecie dziecko, zabijesz i faceta :)

Salaszekk
Posts: 1
Joined: 24 Nov 2017 16:15

25 Apr 2019 22:19

Czy tereny Łotwy, Litwy, Estonii i Finlandii ze starszych wersji ProMods zostały całkowicie podmienione przez nowe tereny SCSu?

Dawid2849
Developer
Posts: 779
Joined: 28 Jul 2018 12:49
Location: Biłgoraj

26 Apr 2019 09:50

Część miast z PM 2.3 nadal jest jak np. Wiłkomierz.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

26 Apr 2019 10:29

cannabinolpl wrote:
24 Apr 2019 22:55
Tak, wiem, to jest punkt widzenia użytkownika, z drugiej strony z pewnością nie wygląda to tak prosto
Kiedyś Vladzz-G aktualizował ten łącznik, raz nawet ja to zrobiłem - ale wtedy było to znacznie łatwiejsze.
W tym przypadku trzeba nie tylko połączyć PM + RM, ale także DLC z RM. Czyli jakoś tam odpowiednio podocinać drogi w różnych miejscach, zdecydować co zostaje z RM, a co dać z DLC itp. Dlatego najlepszą osobą do tego byłby sam aldimator. Ale kilku mniejszych modderów już pracuje nad swoimi łącznikami, więc na pewno pojawią się niedługo linki do pobrania ;)
cannabinolpl wrote:
24 Apr 2019 22:55
Oraz jeszcze. Wspomniałeś o tureckiej społeczności. Czy to znaczy, że nie ma szans na ekspansję ProMods w tym kierunku?
Nie, nic z tych rzeczy. Turcja zawsze była w planach, choć odległych, bo najpierw trzeba zbudować przecież wszystko po drodze. A teraz jeszcze DLC może się tam gdzieś wmieszać w te Bałkany. Nie decydujemy o budowie jakiegoś kraju na podstawie tego czy kogoś lubimy, czy nie.
Ktoś może bardziej lubić geografię pewnych państw i wtedy decyduje się tam pracować, bo czuje ku temu większą wenę. A inni wolą coś prostszego i bliższego ich codziennym widokom za oknem, wtedy pracują w centralnej Europie, a nie na skrajach mapy ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Kofirios95
Posts: 3
Joined: 26 Dec 2017 23:26
Donation rank:

28 Apr 2019 21:20

Czy w 2.40 są jakieś nowe trasy Special Transport?
I drugie pytanie, czy (jeżeli mechanika gry na to pozwala) są w planach trasy ST wymagające tankowania, spania na stacji itd. np. trasy z Polski do Włoch czy Francji czy np. z Morza Czarnego nad Bałtyk.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

28 Apr 2019 23:03

1. Nie ma, są zbyt czasochłonne w tworzeniu i trudno je później testować i poprawiać, więc się nie opłaca. Wszyscy raczej wolą nowe tereny, niż jedną taką trasę
2. Nie, nie ma takiej opcji dopóki SCS tego nie doda do gry.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

wujex
Posts: 188
Joined: 11 Sep 2016 01:57
Location: Łódź

29 Apr 2019 23:03

Droga od Suwałk nr 61 do Ostrołęki to mistrzostwo :) Jedzie się prawie jak w realu. Jak reszta nowych terenów jest wykonana równie starannie to aż nie mogę się doczekać kursów do nowych miast. Świetna robota. Mam nadzieję że kiedyś tereny nowego DLC będą miały te wszystkie tablice z odległościami itp
Image

zamek9
Posts: 1
Joined: 07 Aug 2014 15:35
Donation rank:

30 Apr 2019 09:51

Dawid2849 wrote:
23 Apr 2019 21:35
Nie, ProMods 2.4 nie dziala z RusMap.
Tu jest pokazane że działa wiec jak to z tym jest ?
https://www.youtube.com/watch?v=qNvxoqQcbS0&t=270s



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: wers4 and 6 guests