Brak możliwości dostarczenia towaru

Polish
Post Reply
User avatar
pawel_basowka
Posts: 6
Joined: 02 Dec 2018 19:17
Donation rank:

07 Dec 2018 01:42

Zlecenie Rzeszów - Lublin. Nie do firmy, tylko jako zlecenie. Na mapie cel stoi przy samej drodze.
Żeby wjechać pod wskazane miejsce musiałbym skurczyć zestaw do wielkości osobówki, nie sposób tam wjechać, a co dopiero tyłem podstawić BDF-a.
Żeby na wjeździe nic nie stało, a ten mały plac był pusty, to by jeszcze dało radę. A jak wszystko zastawione, to jak to wykonać?
Czy ktoś się spotkał z takim problemem?
Podrzucam screeny, sami oceńcie i dajcie znać.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

pozdrawiam



A jednak jest to możliwe, aby tam się wcisnąć :)
Zajęło mi to 2 godz 20 minut czasu gry.
Ciekaw tylko jestem, czy takie ładne zlecenie to sprawka nowej wersji ETS2 1.33 czy nowego ProMods 2.32 :)

współrzędne:
43119.1 75.0268 -3799.19

Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

07 Dec 2018 15:00

Ta firma jest tam od wieków i jeszcze nikt nie narzekał, więc to chyba wykonalne, ale nie sprawdzałem jeszcze osobiście.

Pamiętaj, że mapa jest testowana ze zwykłymi naczepami. Zatem nikt nie gwarantuje, że taki zestaw jak Twój będzie "pasował" w różnych miejscach na mapie - a zwłaszcza w takich może być problemem jak widać ;)

EDIT:
Na pierwszy rzut oka, z obrazków, wyglądało na sporo zabawy z manewrowaniem - ale okazuje się, że to łatwizna. Na mapie jest dużo trudniejszych miejsc.
Image
Zrobiłem to na jeden raz, bez kombinowania, zatem myślę że na razie nie wymaga to żadnych poprawek w edytorze ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
pawel_basowka
Posts: 6
Joined: 02 Dec 2018 19:17
Donation rank:

07 Dec 2018 17:14

Vøytek wrote:
07 Dec 2018 15:00


EDIT:
Na pierwszy rzut oka, z obrazków, wyglądało na sporo zabawy z manewrowaniem - ale okazuje się, że to łatwizna. Na mapie jest dużo trudniejszych miejsc.
Image
Zrobiłem to na jeden raz, bez kombinowania, zatem myślę że na razie nie wymaga to żadnych poprawek w edytorze ;)
Zgadza się, pierwszy rzut oka powoduje, że ręce opadają. Napisałem post już bez wjeżdżania. Dopiero następnego dnia wjechałem swoim nietypowym zestawem i okazało się, ku mojemu zdziwieniu, że się da. Zatem post napisałem zbyt pochopnie.
Mam też świadomość, że mapy są dostosowane pod zwykłe naczepy, Z bdf-em jest więcej zabawy. Jeśli bdf-em się da, to z naczepą faktycznie nie będzie kłopotów, co z resztą potwierdziłeś :)
Co nie zmienia faktu, że wyzwanie było, i chyba na tym to polega w tej grze :)

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

07 Dec 2018 20:14

Oczywiście, parkowanie jest w sumie największym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli jest ciasno ;)

Zamykam, skoro sprawa omówiona.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 12 guests