Od rana nie da się pobrać

Polish
jacek4
Posts: 300
Joined: 21 Jun 2016 22:13
Location: Zawiercie, PL
Contact:

16 Oct 2018 17:51

U mnie nie da się w ogóle pobrać żadnego parta. nie mam Kasy na pobranie szybkiej opcji. moja mama mi nie pozwoli lub tata.

Czy jutro rano będzie inaczej?
Time to move on the road - Pora ruszyć w trasę - Zeit auf der Straße zu bewegen - På tide å flytte på veien - Время, чтобы двигаться по дороге - Час, щоб рухатися по дорозі

wawrosz
Posts: 2
Joined: 15 Oct 2018 13:37

16 Oct 2018 17:59

Stary ja mam ten sma problem !!!
NIE DA SIĘ POBRAĆ TEGO MODA a oni nie pomagają !
Kiedyś było na zippy i nie było problemu a teraz wymyślają i nie da się pobrać a każdy się boi wrzucić to na inny hosting -.-
Robienie ludziom nazłość !

wawrosz
Posts: 2
Joined: 15 Oct 2018 13:37

16 Oct 2018 18:02

Czemu nie dacie możliwości pobierania tak jak kiedyś tylko wrzuciliście na swój serwer i teraz nie da się pobrać bo serwer ma przeciążenie.
Mod jest miedzy narodowy i weź tu pobierz -.-
Wrzuć ktoś z administracji na zippy czy gdzieś !
Ja już drugi dzień próbuje party pobierać i jest tragedia !

damian376
Posts: 4
Joined: 26 Jul 2017 11:45

16 Oct 2018 19:59

Jak to jest, że niektórzy pobierają bez problemu, a ja od rana pobrałem tylko jeden part ? Po raz pierwszy mam taki problem z pobraniem PM.

User avatar
HixoPL
Developer
Posts: 195
Joined: 19 Jul 2014 19:09
Location: Konin, Poland
It’s my birthday

16 Oct 2018 21:51

Jeśli ktoś ma problem z "Access denied" za każdym razem gdy próbuje pobrać jakikolwiek part, polecam spróbować innej przeglądarki, np. Edge.
Poland developer

Åland is not cancelled

Image

jacek4
Posts: 300
Joined: 21 Jun 2016 22:13
Location: Zawiercie, PL
Contact:

17 Oct 2018 05:22

Udało mi się już pobrać. Dzięki za pomoc. teraz jak pobierze się ostatnie 3 party mogę wypakować razem z plikiem Def.

Dzięki za porady.
Time to move on the road - Pora ruszyć w trasę - Zeit auf der Straße zu bewegen - På tide å flytte på veien - Время, чтобы двигаться по дороге - Час, щоб рухатися по дорозі

polakhq
Posts: 1
Joined: 16 Dec 2017 14:45

17 Oct 2018 18:19

Myślicie że do piątku obciążenie powinno spasc poniżej 50%?

Dedal72
Posts: 4
Joined: 25 Sep 2014 21:57

17 Oct 2018 19:10

Mam pytanie do voytka, czy firma ProMods wprowadziła ograniczenie pobierania na IP do 2 plików dziennie w opcji darmowej? dzisiaj pobieram 3 dzień paczkę i jeszcze nie dam rady, wiecznie informacja Access Denied. Kiedyś było ograniczenie jednoczesnego pobierania 2 plików, obecnie nawet po odczekaniu kilku godzin pobieranie jest zablokowane, mimo iż nie ściągam innych plików. Parę razy korzystałem z płatnej opcji, obecnie wybrałem darmowy host , więc dziwi mnie takie podejście ProModsa do osób wybierających darmową opcję, nie prościej i uczciwiej byłoby usunąć darmową opcję jeżeli jest aż takie parcie na $ i udostępniać wyłącznie za kasę?

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

17 Oct 2018 19:25

Dedal72 wrote:
17 Oct 2018 19:10
czy firma ProMods
Nie jesteśmy firmą ;)
Dedal72 wrote:
17 Oct 2018 19:10
ograniczenie pobierania na IP do 2 plików dziennie w opcji darmowej?
Nie ma takiego ograniczenia.
Dedal72 wrote:
17 Oct 2018 19:10
Parę razy korzystałem z płatnej opcji, obecnie wybrałem darmowy host , więc dziwi mnie takie podejście ProModsa do osób wybierających darmową opcję, nie prościej i uczciwiej byłoby usunąć darmową opcję jeżeli jest aż takie parcie na $ i udostępniać wyłącznie za kasę?
Ja od zawsze pobierałem za darmo i żyję - możesz zapłacić tego dolara i pobrać szybciej, jest to opcja "premium", ale sam mod jest jak najbardziej dostępny za darmo, choć niestety z ograniczeniami, których nie sposób przeskoczyć.

Powiem też inaczej - nie wypada wręcz narzekać na coś, co jest darmowe. To tak jakby 50 osób zbudowało dla Ciebie samochód, później jeszcze by go podstawili pod Twój dom (wszystko za darmo), a Ty marudzisz, że za długo składali ten samochód i za długo go dostarczali... Nikt tutaj nie oczekuje jakichś ogromnych wdzięczności, ale narzekanie jest jednak nie na miejscu ;)

Mówisz o wprowadzeniu pobierania tylko i wyłącznie płatnego, za dolara - wtedy podniesie się płacz, że nie można pobrać za darmo. A jak jest za darmo, to płacz że wolno. Nie da się wszystkim dogodzić, obecne rozwiązanie musi wystarczyć. Jest wybór - jeśli tak bardzo irytuje Cię opcja darmowa, to możesz zapłacić tyle co za paczkę czipsów i nie masz już powodów do narzekań. Nie sposób zaoferować szybkiego, darmowego pobierania dla tak wielu graczy...
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Dedal72
Posts: 4
Joined: 25 Sep 2014 21:57

17 Oct 2018 19:38

Powiem też inaczej - nie wypada wręcz narzekać na coś, co jest darmowe. To tak jakby 50 osób zbudowało dla Ciebie samochód, później jeszcze by go podstawili pod Twój dom (wszystko za darmo), a Ty marudzisz, że za długo składali ten samochód i za długo go dostarczali... Nikt tutaj nie oczekuje jakichś ogromnych wdzięczności, ale narzekanie jest jednak nie na miejscu

Powiem tak, jeżeli ktoś by zbudował dla mnie za darmo, przyprowadził pod dom i okazało by się iż koła dostanę za rok, drzwi za 2 lata to bym chyba miał prawo marudzić ;) Tak na serio to dziwi mnie tylko to, iż w opisie jest zaznaczone, że opcja darmowa jest z limitem 2 plików, to po pobraniu w/w nie ma możliwości pobrania następnej części mimo ukończonego pobierania wcześniejszych plików.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 38 guests