PM 2.27 7ERRORS

Polish
Locked
User avatar
jamesniebieski
Posts: 59
Joined: 21 Jan 2017 11:45
Donation rank:

20 May 2018 13:34

Witam, wydaje mi się że coś jednak jest nie tak.. Dodam że zapłaciłem prawie 4zł by cały ściągnąc plik a paczkę ładunków ściągnąłem normalnie.

Image
  • worldoftrucks
  • AKTUALNA MAPA - PROMODS v1.30.x v2.25

    DLC - Vive la France ! - Scandinavia - Going East! - DAF Tuning Pack - Mighty Griffin Tuning Pack - Cabin Accessories - National Window Flags - Metallic Paint Jobs Pack

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

20 May 2018 13:40

Zrzut ekranu z folderu z pobranymi plikami?
Piszesz że zapłaciłeś, ale to są przecież pliki z darmowego serwera.

Nigdy nie używałem tego narzędzia, ale pobrałem i wszystko działa bez problemu:
Image
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
jamesniebieski
Posts: 59
Joined: 21 Jan 2017 11:45
Donation rank:

20 May 2018 13:52

Moge Ci podesłać nawet maila którego dostałem od paypal z waszej strony.
  • worldoftrucks
  • AKTUALNA MAPA - PROMODS v1.30.x v2.25

    DLC - Vive la France ! - Scandinavia - Going East! - DAF Tuning Pack - Mighty Griffin Tuning Pack - Cabin Accessories - National Window Flags - Metallic Paint Jobs Pack

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

20 May 2018 14:00

Pytam tylko, dlaczego pobrałeś z darmowych linków, skoro zapłaciłeś?

I pokaż zrzut ekranu z tymi plikami .001-.007, skoro TEST pokazuje błędy. Jak inaczej mam pomóc, jeśli nie robisz tego co mówię? Może próbujesz uruchomić TEST, a masz jeden plik z płatnego serwera? Wtedy logiczne, że nie znajdzie plików z darmowego serwera, jeśli ich nie pobierałeś ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
jamesniebieski
Posts: 59
Joined: 21 Jan 2017 11:45
Donation rank:

27 May 2018 08:33

W dalszym ciągu są problemy z tymi plikami. Uprzedzam od razu pytanie czy zostało to pobrane za darmo? Nie..
Nie miałem jak tego później sprawdzić wiec teraz mam wolny czas i sprawdzając brak spójności.. w dodatku usuwając pliki z MODÓW ( nie zamieniałem ich tylko usunąłem ) mimo że jest dodane prawidłowo wywala przy wchodzeniu do dilera ciężarówek . Tutaj domyślam sie że może być coś z winy modów ale ktoś może podpowiedzieć?
Image
  • worldoftrucks
  • AKTUALNA MAPA - PROMODS v1.30.x v2.25

    DLC - Vive la France ! - Scandinavia - Going East! - DAF Tuning Pack - Mighty Griffin Tuning Pack - Cabin Accessories - National Window Flags - Metallic Paint Jobs Pack

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

27 May 2018 11:35

To narzędzie słuzy do sprawdzenia poprawności części ściąganych za darmo (archiwum dzielone). U Ciebie są już dobre pliki z rozszerzeniem .scs. Nie pobrałeś sobie paczki definicji dla PM. Ok, myslałem, że to zrzut ekranu z modami ;P

To, co widzę to masz wgrane obie wersje dla naczep - standalone i replacements. Uzywa się jednej - albo zastępujesz naczepy oryginalne (replacements), albo dodajesz jako dodatkowe, osobne (standalone).

Masz tyle tych modów, że serio ciężko stwierdzić co robi kuku. Z tego co czytałem na forum animowane bramy niespecjalnie chętnie współpracowały z PM. I otatnie, co pojawia się w logu to błędy jakiegoś podwozia dla nowej Scanii. Może to powoduje błędy podczas wizyty w salonie.

JohanC1
Posts: 29
Joined: 03 Jan 2017 13:34

27 May 2018 18:36

jamesniebieski wrote:
27 May 2018 08:33
W dalszym ciągu są problemy z tymi plikami. Uprzedzam od razu pytanie czy zostało to pobrane za darmo? Nie..
Nie miałem jak tego później sprawdzić wiec teraz mam wolny czas i sprawdzając brak spójności.. w dodatku usuwając pliki z MODÓW ( nie zamieniałem ich tylko usunąłem ) mimo że jest dodane prawidłowo wywala przy wchodzeniu do dilera ciężarówek . Tutaj domyślam sie że może być coś z winy modów ale ktoś może podpowiedzieć?
Po pierwsze, używasz narzędzia do sprawdzania plików darmowych, więc trudno, żeby działało. Po drugie, masz bajzel w modach. Stare wersje, nie zaktualizowane do najnowszego patcha, który wprowadził bardzo duże zmiany i większość modów wymaga poprawek, a zwłaszcza ciężarówki, pojazdy AI, a w szczególności podwozia. Po trzecie, wywalasz wszystko i odpalasz dodając po jednym modzie <- to było było na forum wielokrotnie, zresztą nie tylko na tym i nie tylko w kontekście tej gry.

Ment08
Posts: 38
Joined: 28 Jul 2016 10:11

18 Jun 2018 13:02

Spróbuj mimo wszystko wypakować plik 7-zipem.
Confused in map creationship :?



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests