Crashuje w różnych miejscach mapy (PM 2.20 + RM 1.7.4)

Polish
Post Reply
misiek123
Posts: 30
Joined: 15 Apr 2014 21:02

13 Oct 2017 23:27

A więc tak. Wiem, że ostatnio trochę zalewam forum moimi problemami z grą :roll: Jednak po 3 miesiącach przerwy do niej wróciłem, wszystko zaktualizowałem itp. i trochę rzeczy się pokomplikowało. Wiem, że Vøytek w jednym z moich wątków powiedział mi, że przyczyną tytułowego problemu jest za mała ilość RAMu. Nie wykluczam tego, ale gram na laptopie, RAMu mam 8GB i więcej już dołożyć się nie da do niego, a co do modyfikacji to mam swoje "zestawienie idealne" i żal by mi było zrezygnować z jakiejkolwiek z nich. Być może (prawdopodobnie) tylko na siłę chcę sobie wmówić, że nie jest to właśnie ta przyczyna, choć może jest jakiś mały % szans na to, że winowajcą jest jakiś wadliwy plik...? Nadzieję daje mi trochę też to, że w innym wątku przyczyną podobnego problem był jakiś pliczek od Scanii RJL, tylko tam nie wyłapałem o co dokładnie chodziło, a w moim game.logu pod koniec jest bardzo dużo ERROR-ów, tylko nie potrafię rozkminić co jest od czego.
Dlatego jeszcze raz bardzo proszę o ponowne zaglądnięcie do mojego logu i sprawdzenie czy żaden mod czegoś nie psuje. Będę niesamowicie wdzięczny ;)
Aha. Dla niewtajemniczonych sam problem dokładnie polega na tym, że ETS 2 crashuje mi się w różnych miejscach mapy. Gdy uruchomię grę ponownie to w danym miejscu już jest OK, ale co z tego, skoro za jakiś czas znów mnie wyrzuci w innej lokacji? Jest to niesamowicie uciążliwe, ponieważ zdarza się nawet co jakieś 0,5/1h.

game.log http://www.wklejto.pl/index.php?id=302352

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

14 Oct 2017 11:27

Ja bym się pobawił kolejnością modów. Od umiejscowionych najniżej (ładowanych najwcześniej) ---> Mapy --> Ciężarówki --> Naczepy --> inne dodatki.
Poza tym masz strasznie dużo dodatków do ruchu AI - spróbuj ograniczyć.

misiek123
Posts: 30
Joined: 15 Apr 2014 21:02

16 Oct 2017 21:54

Ssimoo wrote:
14 Oct 2017 11:27
Ja bym się pobawił kolejnością modów. Od umiejscowionych najniżej (ładowanych najwcześniej) ---> Mapy --> Ciężarówki --> Naczepy --> inne dodatki.
Poza tym masz strasznie dużo dodatków do ruchu AI - spróbuj ograniczyć.
Dzięki, pomogło! :D Już 3 dni grania bez ani jednego crasha. No może nie do końca, bo na początku jeden był i to dokładnie w tym samym miejscu co kiedyś (zjazd z A2 na A30 przed Bad Oeynhausen). Ale może po prostu coś tam jest i już... Siła wyższa :D I tak jest teraz super, dzięki raz jeszcze! ;)



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 7 guests