[DYSKUSJA] ProMods 2.50

Polish
tvruda
Posts: 67
Joined: 23 Feb 2020 14:06
Location: Ruda Śląska

15 Sep 2020 18:33

Wrona 628 wrote:
15 Sep 2020 17:32
No ja nie wiem co co tu dorabiać A1. Na razie to ona jest od Tuszyna do Katowic prawie w jednym wielkim remoncie. (miałem "przyjemność" jechać ostatnio cudowne koreczki przed megarondem przy Pietrkowie) No chyba, że chcesz żeby PM odwzorowało ten pierdolnik właśnie XDDD
Kolega zapomniał, że A1 już jeździmy od węzła Częstochowa Północ aż do granicy z Czechami, nie jedziemy jak nie musimy przez Koziegłowy i Siewierz po drodze są Bytom i Gliwice z największym w PL węzłem drogowym, czynnym od dobrych kilku lat (A1/A4/DW902/DK44).

User avatar
Wrona 628
Posts: 291
Joined: 07 May 2016 19:22
Location: Łódź, Łódź Voivodeship, Poland

15 Sep 2020 19:40

No napisałem te Katowice, bo pewien nie byłem. Ale jak najbardziej mój błąd, bo do Częstochowy. Co nie zmienia faktu że na remontach (zwłaszcza okolice Pietrkowa) jedzie się ciężko.
Have a nice day and tasty coffee in the morning
Życzę miłego dnia i smacznej kawusi z rana
;)

ProMods Translator
TerraMaps Translator

User avatar
elot360PL
Posts: 240
Joined: 04 Oct 2014 17:18
Location: Bytom (Poland)

15 Sep 2020 21:26

tvruda wrote:
15 Sep 2020 15:54
Jak wiem, że zaraz wyleje się hejt i hasła som se zrób. Osobiście wydaje mi się, że trzeba w końcu dorobić całą A1 i S1, dodać Bielsko i Częstochowę. Do uaktualnienia także S6 do Koszalina i S5 Wrocław - Poznań, który też jak stworzony tak sie ostoł, podobnie jak GOP.
Byczku kochany, my wszystko wiemy i rozumiemy ale niektórych rzeczy nie przeskoczysz, ze skalą i motywacją na czele. Mówi się chcieć to móc, a tak po prawdzie móc nie znaczy chcieć. Przykładowo nasz kolega od Poznania który potrafi (Albo potrafił) czynić cuda a teraz stoi z robotą jak swego czasu Salini z budową S7 między Kielcami a Jędrzejowem (W sumie termin przestoju zaczyna się powoli zgadzać xD). Notabene Bielsko już mamy, jako niefunkcjonalne miasto ale mamy.

Na jedynym słusznym polskim forum moderskim ostatnio wylała się kolejna fala gówna jaki ten ProMods zły bo gasi zapał innych moderów bo jak my coś stworzymy na terenach które były rzekomo wcześniej edytowane przez kogoś innego to jesteśmy źli i niepoważni, że tylko życie innym utrudniamy i w ogóle i wszystko. Co jakiś czas słyszę że po tej niekończącej się wielkiej przebudowie Polski od Poland Rebuilding ich kolejnym przystankiem mają być właśnie tereny GOPu, tak więc żeby zrobić dobrze tym wypranym mózgom mogę ze spokojem ducha stwierdzić że nie ma sensu z naszego punktu widzenia ruszanie tego terenu pod coś większego, myślę że moje drobne poprawki wokół Katowic póki co zadowolą niektórych którym brak świeżości na południu przeszkadza. Może się nawet uda pozbyć tego prefabu węzła A4 z DK1, może refresh dostanie także sąsiedni Kraków. Nie będę owijał w bawełnę, z naszej strony nie oczekujcie niczego konkretnego w sprawie GOPu. Ukraina dała nam niewielki motorek żeby tchnąć we wschód trochę życia, A4 przez Korczową to zdecydowanie to co chcielibyśmy mieć w pierwszej lub drugiej konieczności, może nawet uda się z refreshem A4 pójść dalej na zachód, najprawdopodobniej tego nie wiecie że nasz Lynx jako rekrut zrobił refresh A4 od Krakowa i nawet zaczął coś działać w obrębie węzła Tarnów Centrum, i tego też nie ma bo nie ma komu przywrócić ten staroć do życia (Czytaj do wersji WIP żeby niejako zmusić kolegę żeby to skończył XD). Ale tak jak mówię, ta Ukraina która na jedynym słusznym polskim forum moderskim wywołała taki trzask dupska że aż u mnie było słychać, daje ten promyk nadziei że wschód, zwłaszcza Podkarpacie, wstaną z kolan. A to oczywiście nie jedyny teren który można "stosunkowo tanim kosztem" odświeżyć, wszyscy znacie te tereny i co jakiś nas nam o nich przypominacie. Kolejny wywód o tym że nie mieszkamy w ziemiankach i jesteśmy równie na bieżąco jeśli chodzi o drogową Polskę myślę że nie ma sensu, i tak nie powstrzymamy tego że przychodzą tu osoby które myślą że jeszcze nikt nam nie zasugerował drogi o której mówicie nam od kilku miesięcy :P

Co do Piotrkowa (Drogi Wrono :P), to i tak cud że udało się wydać ten przestarzały już projekt, którego reanimacja toczyła się w bólach i tak po prawdzie nie udała się w 100% (Jeśli jeszcze nie widzieliście moich wpadek z drogowskazami na węźle PT Zachód to ich nie oglądajcie proszę). Zresztą gdyby spojrzeć na niego chłodnym okiem to widać że to co wy macie jako nowe potrzebuje kolejnej przebudowy, tu nie chodzi wcale o to że budowa A1 wreszcie doszła do skutku i o matko bosko jesteśmy prawie w połowie, już same problemy z rysowaniem niektórych obiektów w tle woła o pomstę do nieba.

Reasumując, ostatnia aktualizacja w Polsce nie jest do samego końca tym co chcielibyśmy wam jako polska część zespołu dać. Wy dostaliście stosunkowo dużo nowych tras do zwiedzenia, my natomiast jak się zorientujemy jakie gafy przypadkiem weszły do publicznej wersji to robi nam się źle, ja się co najmniej wstydzę że nie dopilnowałem paru rzeczy i biję się w pierś. Jeżeli nie widzicie tego co my to bardzo dobrze, niech wasza przyjemność jaką czerpiecie z grania na naszej mapie nie zostanie zachwiana.

Mam nadzieję że rzuciłem trochę światła na niektóre interesujące was kwestie.
Don't worry boys. Captain the useless ex developer is here!

Currently working on: NOTHING (As always)

User avatar
Wrona 628
Posts: 291
Joined: 07 May 2016 19:22
Location: Łódź, Łódź Voivodeship, Poland

16 Sep 2020 10:42

A dziękuję Kapitanie za to wyjaśnienie. Chociaż ja wcale niczego nie zauważyłem nie dociągniętego w okolicach Pietrkowa i żadnych gaf, chyba, że się nie starałem odpowiednio. Ja się tylko tym jaram no bo jednak moje województwo więc fajnie, że w końcu coś się nowego w łódzkiem pojawiło.

A no i wychodzi na to, że jednak coś robisz na tej mapie i twoja stopka to taki mały żarcik kosmonaucik XDD
Have a nice day and tasty coffee in the morning
Życzę miłego dnia i smacznej kawusi z rana
;)

ProMods Translator
TerraMaps Translator

User avatar
elot360PL
Posts: 240
Joined: 04 Oct 2014 17:18
Location: Bytom (Poland)

16 Sep 2020 11:15

Oczywiście że robię, nawet znacznie więcej niż od samego początku się utożsamiałem. Ale na przykład dla tej zj*banej części polskiego teamu TruckersMP i jeszcze paru innych osób z ich lizo(d)grupki nadal będę tym przyj*bem, że hehe najważniejsza osoba w ProModsie, od znaków które się robi 5 minut w gimpie i każdy głupi to potrafi, ale jak im powiesz by ci pokazali jakie to proste to nie nie, ja nie mam czasu, to tylko moje zdanie i wyp***dalaj najlepiej. Są ludzie i parapety, ale żeby urodzić się doniczką?

Od jakiegoś czasu znowu wziąłem się za coś czego albo nikt nie potrafi albo nie ma komu się tym zająć bo mają inne, technicznie łatwiejsze rzeczy do roboty. Kolejna rzecz którą dostrzeże tylko część graczy ale przynajmniej ja będę zadowolony z włożonej pracy. To nie jest nic związanego z mapą, co to takiego to może się dowiecie hucznie lub przypadkiem, uruchamiając grę.
Don't worry boys. Captain the useless ex developer is here!

Currently working on: NOTHING (As always)

tvruda
Posts: 67
Joined: 23 Feb 2020 14:06
Location: Ruda Śląska

26 Sep 2020 10:21

Mój język wypowiedzi nie jest ubliżający komukolwiek. Ja szanuję robotę każdego i zdaje sobie sprawę ile to kosztuje czasu. Niemniej wypowiedzieć się chyba mogę. Owszem każdy chce, by jego region był wyciaciany. Niemniej mapa polski w promodsie nie może być byle jaka typu to co mamy teraz przy Rzeszowie i Przemyślu. Poznaniacy też chyba by coś chcieli, bo Poznań też nie ruszony ale np. A8 zrobili, Szczecin przerobili, Łódź jaka odmieniona, no i nieszczęsna S3 stanęła na Gorzowie Wlkp.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

26 Sep 2020 11:12

Chcieć, a móc to dwie różne rzeczy w tym przypadku. Czas i motywacja nie zależą od nas. Chcielibyśmy piękną Polskę, tak samo jak wy, ale sama się nie zrobi i nie w tydzień. Możesz sam odpalić edytor i coś zdziałać, to pójdzie szybciej ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
elot360PL
Posts: 240
Joined: 04 Oct 2014 17:18
Location: Bytom (Poland)

26 Sep 2020 20:06

tvruda wrote:
26 Sep 2020 10:21
Niemniej mapa polski w promodsie nie może być byle jaka typu to co mamy teraz przy Rzeszowie i Przemyślu. Poznaniacy też chyba by coś chcieli, bo Poznań też nie ruszony ale np. A8 zrobili, Szczecin przerobili, Łódź jaka odmieniona, no i nieszczęsna S3 stanęła na Gorzowie Wlkp.
Cóż poradzić, takie rzeczy dostaliśmy dobrowolnie to takie mamy, co jesteśmy w stanie zrobić nowego albo przerobić to robimy, pozornie powoli ale robimy
Don't worry boys. Captain the useless ex developer is here!

Currently working on: NOTHING (As always)

KrolikChicago
Posts: 2
Joined: 13 Oct 2020 20:06
Location: Chicago IL.
Contact:

19 Oct 2020 01:33

Siemano ! Sciaglem sobie 2,50 ale jest nie compaktybilne ? Moze ktos swiezakowi odpisac co spierdzielilem ze mi nie dziala ??? Pozdr.

User avatar
Wrona 628
Posts: 291
Joined: 07 May 2016 19:22
Location: Łódź, Łódź Voivodeship, Poland

19 Oct 2020 08:50

Masz przyjacielu mój wszystkie DLCeki mapowe?
Czy masz gre na wersji 1.38?
A najważniejsze. Czy masz legalną kopię gry zakupioną za własne ciężko zarobione pinionżki?
Have a nice day and tasty coffee in the morning
Życzę miłego dnia i smacznej kawusi z rana
;)

ProMods Translator
TerraMaps Translator



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests